Zerwij łańcuch

W związku z obecnymi wytycznymi aby chronić siebie i innych przed infekcją, zaleca się, aby jak najwięcej osób nosiło maseczkę ochronną na twarz, niestety większość powszechnie stosowanych maseczek ochronnych ma niską przepuszczalność powietrza. Marka UYN® ma rozwiązanie dla wszystkich aktywnych ludzi, którzy nawet podczas aktywności sportowej chcą czuć się komfortowo. Maski ochronne UYN® idealnie dopasowują się do ust i nosa, zapewniając ergonomiczne uszczelnienie na krawędziach. Trójwymiarowa technologia szycia sprawia, że ​​są oddychające, a zastosowanie materiału Texlyte Nano oznacza, że ​​są odporne na wilgoć i bardzo szybko schną. Ze względu na doskonałą oddychalność nadają się do uprawiania sportów.

biznesman.jpg
piórko.png

ERGONOMICZNY I LEKKI

UYN® Maseczka ochronna doskonale przylega do ust i nosa, ładnie uszczelnia krawędzie jednocześnie nie zakłóca przepływu powietrza. Ergonomiczny trójwymiarowy kształt pozwala oddychać swobodnie i wygodnie, bez poczucia zatłoczenia.

mezczyna3.jpg
oddychalnosc.png

ODDYCHAJĄCA

Trójwymiarowa struktura dzianiny jest gęstsza w obszarze jamy ustnej i nosa przez co zmniejsza się wyrzucanie kropelek śliny/śluzu, ale maseczka ochronna UYN® nadal pozwala na swobodne oddychanie, nawet podczas intensywnych zajęć sportowych. Zaawansowane technologicznie włókno Texlyte Nano jest bardzo lekkie, umożliwiając swobodny przepływ powietrza. Zmniejsza to również całkowitą masę masek, aby można było uprawiać w nich sport przez dłuższy czas.

maska 2.jpg
hydrofobowosc.png

ODPORNA NA WILGOĆ

Dzięki specjalnym włóknom Texlyte Nano, maseczka ochronna ​​UYN® jest odporna na wilgoć. Ta właściwość przędzy jest trwała i nie ma na nią wpływu powtarzane pranie. Texlyte Nano nie magazynuje wilgoci i bardzo szybko schnie przez co zwiększa się komfort noszenia.

ERGONOMICZNA

Dopasowanie maseczki ochronnej ​​UYN® sprawi, że już nie będziesz się czuł skrępowany noszeniem maseczek.  Jej ergonomiczny kształt i anatomicznie ukształtowana część ustna są połączone z ciasno przylegającym, ale elastycznym odcinkiem szyi. W rezultacie maseczka ochronna ​​UYN® pozostaje mocno na swoim miejscu i zapewnia ochronę, jednocześnie zapewniając swobodę ruchu.

1. Wysoce elastyczny ergonomiczny kształt nosa.

2. Elastyczne żebra dla idealnego dopasowania.

3. Elastyczne i miękkie pętle na uszy.

4. Oddychające oddychające żebra 3D pozwalają skórze oddychać.

5. Szczególnie gęsto dziane części ust i nosa.

6. Wysoce elastyczna taśma na szyi dla optymalny komfort noszenia.

opis_maski.jpg

MASECZKI DLA OCHRONY NAJMŁODSZYCH

Szczególnie trudno jest wyjaśnić dzieciom, dlaczego nie wolno im dotykać ich twarzy. Maseczka ochronna ​​UYN® dla dzieci jest dostępna w dwóch rozmiarach, dzięki czemu idealnie pasuje również na małe głowy. Zachowanie dystansu i regularne mycie rąk jest nadal kluczowe.

maska_dzieci.jpg
opis_uzytkowania.jpg

JAK UŻYWAĆ?

Maski mogą wspierać świadomość dystansu społecznego i zachowań związanych ze zdrowiem, zarówno dla nas samych, jak i podczas naszych interakcji z innymi. Niemniej jednak nigdy nie należy lekceważyć instrukcji ochronnych, takich jak zachowanie odległości 1-2 metrów i mycie rąk.

1. Ponieważ podczas nakładania maski dotykasz twarzy, dłonie należy wcześniej dokładnie umyć lub zdezynfekować.

2. Zakryj usta i nos maską. Logo UYN® musi być widoczne na zewnątrz.

3. Zamocuj paski dobrze za uszami.

4. Pociągnij maskę na miejsce. Musi dobrze osadzić się na nosie i zamknąć pod brodą.

5. Naciśnij mocno maskę raz i sprawdź, czy dobrze pasuje. Nie dotykaj maski rękami podczas jej noszenia.

6. Zdejmij maskę z twarzy za pomocą pasków po bokach (od tyłu do przodu), ale nie dotykaj maski. Po zdjęciu maski ważne jest dokładne umycie lub zdezynfekowanie rąk.

7. Ponieważ podczas ściągania maski dotykasz twarzy, dłonie należy dokładnie umyć lub zdezynfekować.